بذارمارها سرشونو بلند کنند | بلاگ

بذارمارها سرشونو بلند کنند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

✅چند وقت پیش با یکی از روحانیت بظاهر مخالف نظام گفتگویی داشتم  حرفم رو رک زدم گفتم ..

✅علت اینکه شما با این لباس مخالف نظام شدین چیه؟ منافع یا مردم؟خودتون خوب میدونین منافع شما در این نظامه اگر این نظام عوض بشه شمایی درکار نخواهید بود؟؟

لبخندی پر معنی کرد و گفت . شما جوان هستید سیاست رو هنوز نتونستی معنی کنی مخالف خودی باشه بهتره تا بیگانه باشه!!! امثال من حکم سنگ انداختن تو چاه رو داریم تا مارهای افعی مخفی شده بیرون بیان و سراشونو بلند کنند تا بشه  سرهاشونو زد یا سمشونو کشید بی خطر باشه!!!

✅بعد گفت بنظرت چرا هرده سال یه فتنه یا شبه فتنه راهندازی میشه؟؟۵۸.۶۸.۷۸.۸۸؟؟

✅بعد پرسیدم خب اگر پشت پرده مسله اش اینه چرا با احمدی نژاد اینجور هستین احمدی نژاد ک کاری با نظام نداره برعکس خوبه؟؟

✅گفت احمدی نژاد ساختار شکنی کرد اگر احمدی نژاد رو ب اینروز نمینداختیم ماها زیر سوال میرفتیم چون احمدی نژاد از جنس و لباس ما نیست اگر قهرمان میشد دگ مایی در کار نبود !!

✅وقتی خوب به حرفش فکرکردم دیدم بله کاملا درسته احمدی نژاد از لباس و عضو دو کمپانی اصول گرایی و اصلاح طلبی  در دایره این دوستان نیست!! منظور از انحراف اینه قدرت نباید بین لباس ساده ها دست ب دست بشه احمدی نژاد ی انحرافی بود کسی که لباس  این دو باند رابرتن نداشت

✅ب احمدی نژاد توصیه میکنم برای ازبین بردن شعار انحرافی برود چند ماهی در میان یکی از این باند ها باشد و لباس  و ادبیات و نگرش انها  را داشته باشد و مردم را به گوسفند و خود را چوپان بداند و از اموال مردم برای خود قصر و بنگاه و شرکت تدارک ببیند تا از طرف بعضی ها دیگر  انحرافی نباشد خودی باشدو....

#بوسجین

# مطلب از وبلاگ ستاره سهیل 701بوسجین

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 22 مرداد 1396 ساعت: 6:40