روحانیون بیدار شوند؛ الآن وقت مسئله گفتن نیست! | بلاگ

روحانیون بیدار شوند؛ الآن وقت مسئله گفتن نیست!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

روحانیون بیدار شوند؛ الآن وقت مسئله گفتن نیست!

شما بايد بيدار شويد، به فكر علاج بدبختيهاى مردم باشيد؛ مباحثه به تنهایى فايده ندارد. مسئله گفتن به تنهایى دردها را دوا نمى‏كند.
در شرايطى كه دارند اسلام را از بين مى‏‌برند، بساط اسلام را به هم مى‏‌زنند، خاموش ننشينيد! مانند نصرانى‏‌ها كه نشستند در باره روح‌القدس و تثليث صحبت كردند تا آمدند آنها را گرفته، از بين بردند.
بيدار شويد و به اين حقائق و واقعيت‌ها توجه كنيد!
به مسائل روز توجه كنيد!
خودتان را تا اين اندازه مُهمَل بار نياوريد!
شما با اين اهمال‌كاري‌ها مى‏خواهيد كه ملائكه، اجنحه خود را زير پاى شما پهن كنند؟!
مگر ملائكه تنبل پرورند؟!
ملائكه بالشان را زير پاى امير‌المؤمنين «ع» پهن مى‏‌كنند.
چون مردى است كه به درد اسلام مى‏‌خورد، اسلام را بزرگ مى‏‌كند، اسلام به واسطه او در دنيا منتشر مى‌‏شود...
براى شما كه جز مسئله گفتن تكليفى نداريد خضوع، معنى و مورد ندارد!

#سید_روح_الله_موسوی_خمینی

درد امروز جامعه ماست مردم وظیفه چه از نظر جانی و مالی و تحمل  مشکلات و سختیهای زیاد برتی اعتلای ارزش های مذهبی انجام دادند حال زمان  عقیده و اعتقاد سازی و رصد اسیب ها و نفوذ هاست که باید توسط مدعیان فکر و اندیشه و به خصوص روحانیت در رابطه با ان جدی وارد عمل شوند  باتولید فکر و عمل و الکو شدن جامعه را از انخراف نحات دهند  چون لا توحه به بستر های ایجاد شده زمینه های ریزش رشد یافته و این می تواند خطر ناک باشد چگونه در زمان دولت قبل در زمینه های مختلف وارد می شدند اما اکنون که شرایط خطرناکتر شده سکوت کردند این همه بیکار و تورم و اعتیاد و طلاق و فاصله طبقاتی و ویزه خواری و......... شایسته یک جامعه ارزشی پیرو ائمه نیست سی سال است که این کشور را تحویل ان می دهد ان یکی به این بدون انکه کار مفید در جهت ارزش ها و ارمانها  انجام کیرد و حتی برخی از روحانیون هم چنان الوده سیاست شده اند که توسط بازیکران سباسی موزد سو. استفاده قرار  گرفته اند که مردم و ارزش ها را قراموش کرده اند و الت دست حریانهای سیاسی مسئله دار  که ابشخوری فکری انها یا به غری وابسته است یا به تفکر الحادی شده اند بر این اشفتگی ها افزوده است الان وقت عمل است تا دیر نشده

 

امام خمینی: "بترسید از آن روزی که مردم بفهمند در باطن ذات شما چیست و یک انفجار حاصل بشود. از آن روز بترسید که ممکن است یکی از «ایام الله» – خدای نخواسته – باز پیدا بشود و آن روز دیگر قضیه این نیست که برگردیم به ۲۲ بهمن. قضیه [این‌] است که فاتحه همه ما را می‌خوانند."

منبع: صحیفه امام خمینی، جلد ۱۴، صفحه ۳۸۰

 

...
نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : چهارشنبه 17 شهريور 1395 ساعت: 2:13