دروغ خزانه خالی دولت تزویر | بلاگ

دروغ خزانه خالی دولت تزویر

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

دروغ خزانه خالی دولت تزویر !!

گزارش دیوان محاسبات نشان داده که : دولت یازدهم ثروتمندتر از دولت قبل است و حرفهایش پیرامون خزانه خالی دروغ محض است !!

از آنجا که بخش اصلی درآمد کشور را صادرات نفت شکل می‌دهد لذا قیمت فروش آن نیز در درآمد کشور تاثیر گذار است . روحانی در صحبت ‌های خود اذعان می ‌کرد؛ یکی از اصلی ‌ترین مشکلات دولت وی، پایین بودن قیمت نفت می باشد و برای همین اداره کردن کشور با قیمت پایین نفت بسیار دشوار است. وی ادعا کرده است که قیمت نفت در دولت وی 30 دلار و در دولت قبلی 147 بوده است.

…دیوان محاسبات در گزارش تفریق بودجه ( نتيجه نهايی نظارت بر خرج و دخل دولت زیر نظر مجلس ) هر سال قیمت نفت فروش رفته را اعلام می‌ کند. در گزارش دیوان محاسبات در سالیان گذشته قیمت نفت به این صورت آمده است : متوسط قیمت نفت در سال 92 مبلغ 104.56 دلار، در سال 93 مبلغ 89.39 دلار، در سال 94 مبلغ 45 دلار بوده است.

میانگین قیمت سه سال فروش نفت در دولت دروغگویان 79 دلار است. امسال هم قیمت نفت بالای 40 دلار بوده است.

وقتی به گزارش دیوان محاسبات در سال‌های دولت دهم مراجعه می‌ کنیم، متوسط قیمت فروش نفت در هشت سال 84 تا 92 نیز 79 دلار بوده است. یعنی درآمد ارزی کشور در دو دولت احمدی نژاد و روحانی تفاوتی با هم ندارند و این صحبت ‌های حسن روحانی خلاف واقعیت و دروغ است.

بر اساس گزارش دیوان محاسبات، درآمد کشور در هشت سال دولت احمدی نژاد از 18 هزار میلیارد تومان تا 50 هزار میلیارد تومان در سال نوسان داشته است و این درآمد در دولت روحانی همیشه بالای 60 هزار میلیارد تومان بوده است.

اگر به مقایسه درآمد نفتی دولت یازدهم با دولت قبل بپردازیم پی می‌بریم که میانگین درآمد نفتی کشور در دولت روحانی، بالاتر از میانگین درآمد نفتی در دولت احمدی نژاد بوده است.

…حال سوالی که اینجا مطرحست اینکه، آیا در دولت حس روحانی چنین اتفاقی افتاده است ؟؟ آیا هزینه ‌های جاری کشور کاهش یافته است ؟؟ و یا افزایش آن صرفا متناسب با میزان تورم بوده است ؟؟

متاسفانه جواب خیر است.

دولت روحانی در سال 92 آغاز به کار کرد. هزینه‌های جاری کل کشور در سال 91، 89 هزار میلیارد تومان بوده است و این هزینه‌ها در پایان سال گذشته به 170 هزار میلیارد تومان رسیده است.

دولت در بودجه سال 95 اجازه گرفته است که این هزینه‌ها را به 213 هزار میلیارد تومان برساند. یعنی در عرض چهار سال، هزینه‌های جاری کشور حدودا 2.5 برابر شده است…

…وقتی هزینه جاری افزایش می‌یابد و هزینه عمرانی کاهش؛ یعنی دولت از جیب کارگر میزند و به یقه سفیدها اختصاص می‌دهد.

 خروجی آن می‌شود حقوق چند میلیون مدیران که تا 217 میلیون تومان در ماه گزارش شده و وام‌های چند صد میلیون تومانی …
.
این دولت مدام دستش در جیب مردم است !!

باور نمی کنید ؟؟

کافیست به فیش های آب و برق و گاز و ... نگاه بیندازید که با وجود درآمد سرشار دولت روحانی در این سه سال سه بار افزایش یافت و بندهای مختلفی جهت تیغ زدن ملت به این قبوض اضافه شد !!

 

#بوسجین

# مطلب از وبلاگ ستاره سهیل 701بوسجین

دروغ خزانه خالی,...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 28 آذر 1395 ساعت: 16:44