نامۀ سریع السّیر و شدیدالّحن حسن روحانی به وزرای کشور و دادگستری حکمت توصیۀ رهبری به دکتر احمدی نژاد | بلاگ

نامۀ سریع السّیر و شدیدالّحن حسن روحانی به وزرای کشور و دادگستری حکمت توصیۀ رهبری به دکتر احمدی نژاد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

نامۀ سریع السّیر و شدیدالّحن حسن روحانی به وزرای کشور و دادگستری حکمت توصیۀ رهبری به دکتر احمدی نژاد مبنی عدم کاندیداتوری را آشکارتر کرد

🔴اینکه آقای ریس جمهور در وانفسای مشکلات عدیدۀ اقتصادی خصوصا بالاترین رشدنرخ بیکاری در همۀ سالهای بعد از انقلاب، بحرانهای زیست محیطی در کلان شهرها خصوصا آلودگی هوای پایتخت، شکست طاقت فرسا در سیاست خارجی خصوصا خسارت محض برجام، زیانهای هنگفت برآمده از قراردادهای مالی و تجاری خصوصا برباددادنهای میلیارد دلاری بیت المال در کرسنت، ناکارامدی در اوّلیّات مدیریّتهای اجتماعی و امنیّتی خصوصا رتق و فتق زیارت اربعین، آلودگی تا مرفق برخی دولتمردان در فسادهای نجومی خصوصا اختلاس 8000میلیاردی و به بن بست رسیدن پروژه های گل سرسبدی دولت مثل طرح تحوّل سلامت ،مسکن اجتماعی، سبد کالا و... اینگونه با شوق و حرارت مسألۀ درجه چندمی چون لغو سخنرانی یک نمایندۀ مجلس را -که دولتش دهها مثل آن را مرتکب شده- سرنیزه کرده، نشان میدهد که دولت زمینگیر تدبیر و امید تا چه حدّ روی «دوقطبی-دوپینگ» های پیشاانتخاباتی حساب کرده است.

🔴 رییس یک دولت وقتیکه در قبال یک اتّفاق دست چندم اینگونه سینه چاک کرده آن را به مسألۀ امنیّتی اوّل کشور تبدیل می نماید، تصوّر کنید اگر قرار بود رقیب قدری مثل احمدی نژاد در صحنه بماند روزی چند مورد از این سینه چاکیهای اضطراب آفرین و فرارهای رو به جلو پر هزینه برای ملک و ملّت را شاهد بودیم. رهبری حکیم انقلاب دقیقا سر بزنگاه خطر با توصیۀ برادرانه به دکتر احمدی نژاد راه این نوع زبر و زرنگیهای التهاب افرین را بستند تا مردم در فضایی آرام و معقول انتخابات پیش رو را پشت سر بگذارند. برای رهبری آرامش و امنیّت روانی هموطنان بیش از رفت و آمد این و آن به کرسی قدرت مهم است.

🔴 آقای رییس جمهور که جلوگیری فرضا ناروا از سخنرانی یک نمایندۀ مجلس را تضییع حق و حرام می داند چگونه التهاب آفرینیهای در همین آرامش روانی نصفه و نیمۀ مردم را روا می داند؟ آیا برای احقاق یک واحد سخنرانی یک نمایندۀ مجلس که تریبون مجلس روزانه در اختیار اوست باید میلیونها واحد حقّ مردم را نادیده گرفت؟

#بوسجین

# مطلب از وبلاگ ستاره سهیل 701بوسجین

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 28 آذر 1395 ساعت: 16:44