بوسچین: اعتراف دیرهنگام اصلاح طلبان / تنها برنده شایعه حذف احمدی نژاد، خودِ اوست | بلاگ

بوسچین: اعتراف دیرهنگام اصلاح طلبان / تنها برنده شایعه حذف احمدی نژاد، خودِ اوست

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 

همیشه اصلاح طلبان را اندکی باهوش تر از اصولگرایان یافته ام، البته باز هم تاکید میکنم اندکی... آنها نیز پس از دو هفته همراهی و ارائه جشن و سرور با اصولگرایان در خصوص شایعه نهیِ خارج از چارچوب قانون دکتر احمدی نژاد از انتخابات، حال امروز به کلام آمده اند و در متنی به قلم علی اصغر شفیعیان مدیر مسئول سایت انصاف نیوز، با ادبیاتی سراسیمه و آشفته، نسبت به خطری که از خبر این حذف غیر دموکراتیک احساس کرده اند واکنش نشان دادند.

1- اصلاح طلبان که طی ماه های اخیر بارها شورای نگهبان را دعوت به رد صلاحیت رقیب بی بدیل خود میکردند و شایعه حذف احمدی نژاد را در روزنامه های زنجیره ای خود من جمله "آرمان (دبیر سیاسی خانم مطهره شفیعی همسر جناب شفیعیان)"،" شرق"، "همدلی" و... تیتر یک شیرین خود میخواندند، حال این ذوق زدگی را ذوق زدگی ساده لوحانه میخوانند چرا که باز شدن چنین مسیری میتواند مخاطراتی را برای کاندیداتوری گزینه های خود داشته باشد.

2- آقای شفیعیان سعی کرده به گونه ای فهم با تاخیر خود را با این جمله توجیه نماید:"اگر این نهی از سر خیرخواهی باشد، امیدوار کننده است چون ریاست جمهوری این آقا در همان دو دور خسارت های بسیاری به کشور زد". البته انتظاری از نگارنده نیست چرا که با این جمله اتهامی بزرگ به مقام معظم رهبری زده ‌شده چنانچه رهبری در آخرین دیدار خود با رئیس جمهور سابق در سال 92 با اشاره به تلاش برخی مخالفین، رسانه‌های خارجی و برخی‌ها در داخل برای نادیده‌گرفتن تلاش‌های دولت بیان کرده بودند:
"بعضی حتی کارهای ملموس دولت را نیز انکار می‌کنند... در ۸ سال اخیر همه احساس و درک کردند که رئیس‌جمهور محترم و همکاران ایشان، با تحمل سختی‌ها، نسبت به همه‌ی دولت‌ها و دوره‌های دیگر، کارهای بسیار پرحجم و پرشتابی انجام می‌دهند که این واقعیت، نکته‌ی برجسته و قابل تقدیری است... بی‌اعتنایی به امتیازات، کار بی‌وقفه و خودداری از آسودگی و استراحت، امتیاز بزرگ این دولت است و همه‌ی کسانی که در صدد قضاوت هستند، باید به این نکات باارزش توجه کنند."
حال باید از آقای شفیعیان پرسید آیا رهبری از نگاه شما منکر سخنان سابق خود شده اند یا شما برای توجیه آرزوهای خود به اینگونه تهمت پراکنی و نظرسازی از رهبری افتاده اید چرا که خطاب سخنان رهبری پاسخ قاطع به امثال شماست اگر دقت بفرمایید.

3- نویسنده توپ را فقط در زمین اصولگرایان انداخته و انتشار این خبر را به نفع جریان دکتر احمدی نژاد دانسته که در این فهم دیرهنگام شکی نیست چراکه خداوند میفرماید: وَالعاقِبَةُ لِلمُتَّقينَ یعنی عاقبت نیک از آن نیکوکاران است.

4- آقای شفیعیان در اعترافی جالب بیان داشته اند چنین شایعه یا واقعیتی، پاس گلی به هواداران منتقد نظام و مخالف مدیران ویژه خوار باقیمانده در نظام میشود و سبب تقویت ارتباط بین این گروه از هواداران با دکتر احمدی نژاد میگردد. این اعتراف را با توجه به شناخت داخل چارچوب نظامی که از دکتر احمدی نژاد داریم به فال نیک میگیریم و چه عالی که این قبیل مخالفان اینگونه راه بازگشت و اعتماد شان به یکی از اعضای نظام باز شود.

5- آقای شفیعیان در ادامه با اعتراف به بالا بودن سبد رای دکتر احمدی نژاد، اصولگرایان را شماتت کرده که با این مهندسی زودتر از موعد با ابزار شایعه سازی و کدخوانی، به دنبال جذب آرای احمدی نژاد اند ولی چه اصلاح طلبان و چه اصولگرایان که هر دو ترس از شکست در مقابل احمدی نژاد را دارند باید بدانند که حامیان احمدی نژاد، حامیان اعتقادی او هستند و تنها به او باور دارند. احمدی نژاد با هیچکس ائتلاف نخواهد کرد و حامیانش فقط وی را چاره درمان مشکلات میدانند.

6- در ادامه نویسنده ضمن تاکید دوباره به اعترافات قبلی خود مینویسد:" احمدی نژاد رای خوبی دارد، هواداران پای کاری دارد، در سخنوری انتخاباتی تواناست" و باید با مخالفت با انتشار چنین شایعه یا واقعیت مهندسی شده ای، دست او را به لحاظ مظلوم نمایی خالی کنیم. که باید به ایشان متذکر شد کار از کار گذشته است و دیگر حمایت کردن شما از آمدن دکتر احمدی نژاد نفعی به حالتان ندارد و مردم طی دو هفته پر تلاطمی که بوقچی های رسانه ای چپ و راست در حال خبرسازی و ذوق زدگی بودند و دکتر احمدی نژاد در سکوت و آرامش برای اصلاح و عاقبت به خیری ظالمان و خبر سازان اجاره ای دعا میخواند، خوب به مظلومیت آن مرد که فعلا رفته است پی بردند. این اتفاق علاوه بر آنکه دکتر احمدی نژاد را دوباره در صدر اخبار داخلی و خارجی برد، سبب بالارفتن فهم و شناخت و به طبع آن عطش مردم نسبت به دکتر احمدی نژاد شد.

دیر نیست باقی ذوق زدگان ساده لوح نیز بیایند و ملتمسانه حمایت از آمدن دکتر احمدی نژاد بکنند... آن روز دیر نیست.

 

#بوسجین

# مطلب از وبلاگ ستاره سهیل 701بوسجین

 

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 2 مهر 1395 ساعت: 14:26